Hoxha nga Sllupçani nuk besoi tek virusi deri sa humbi nënën: Lexoni apelin e tij qe ben tani?

Hoxha nga Sllupçani nuk besoi tek virusi deri sa humbi nënën: Lexoni apelin e tij qe ben tani?

Hoxha nga Sllupçani Abdulfeta Shaini dje pasi humbi të ëmën doli me porosi për të gjithë qytetarët që të kenë kujdes nga kjo pandemi.

Abdulfeta Shaini:

(Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi)
Të nderuar familjarë,shokë e miq ju informoj se me date 01.06.2020 ne mengjesin e kësaj dite ndërroi jetë Nëna jonë .Lusim Allahun e gjithmëshirshëm qe Allahu të e mëshiron dhe fal Nanen tonë dhe te shpërblenë me të mirat e Xhennetit. Ju lutem Njerez beni kujdes nga kjo Pandemi qe na ka kaplu … Degjoni keshillat e Mjekeve dhe te vetedijesohemi .. mos u bej shkak Ti qe ta vrasesh dikend nga mendje madhesia 😢😢😢 dhe mos akuzoni doktorat por uroni me lutje drejt Zotit te na i ruan.