Histori erotike: Ja cka me beri plaku Samiu mbas kombinatit ne vetur te..

Histori erotike: Ja cka me beri plaku Samiu mbas kombinatit ne vetur te..


Une qe po ju shkruaj jam nje vajz nga nje fshat i Vlores qe e vogel me pelqente shume muzika dhe aktivizohesha ne shfaqjet qe organizonte shkolla jone. Me jepte me shume per te kenduar kenge popullore dhe qe kur isha adoloshente jam aktivizuar me orkestren e fshatit duke kenduar neper dasmat qe beheshin tek ne. Te gjith me thoshin se kisha prespektive per te ardhmen por une nuk kisha njeri qe te me… per te vazhduar kliko ne reklam….