Gropat e rrugëve që nuk po i rregullon komuna, banorët i mbushën me drithëra dhe qumësht (Video)

Gropat e rrugëve që nuk po i rregullon komuna, banorët i mbushën me drithëra dhe qumësht (Video)

Dan Huang dhe You Li, janë qentë që e mundën keq pronarin e tyre, në garën për ngrënien e pastave.

Skena qesharake i tregon ata të tre në një banesë që ndodhet në Kinë, teksa përpara e kanë nga një pjatë të mbushur, transmeton Telegrafi.

Megjithëse ai i përdori edhe duart, e kishte të pamundur të përfundonte ushqimin para tyre.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon këtë garë të pazakontë, që u pëlqye shumë dhe u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale.