Gjira Kajtazi e përqesh foton e Dafina Zeqirit

Gjira Kajtazi e përqesh foton e Dafina Zeqirit

Reperja e njohur kosovare Gjira Kajtazi është një nga emrat e cila për një kohë arriti të jetë mjaftë e përfolur për shkak të teksteve të saj dhe paraqitjeve duke sjellë ndryshime të mëdha në tregun muzikor.

Ani pse ka pauzuar për një kohë, ajo u rikthye me një këngë dedikuar djalit me rastin e ditëlindjes së parë.

Ajo është mjaftë aktive në rrjete sociale duke shpërndarë imazhe nga më të ndryshmet, por që nuk mungojnë as reagimet e ‘ashpëra’.

Në një postim në rrjetin social Instagram kanë bërë një krahasim imazhin e Dafinës me një vajzë që duket se i ngjason por është krejt ndryshe.

Ajo la një koment interesant duke thëne se po nuk gjen dallime mes tyre.

Po ju si mendoni, a dallojnë?/Kosovarja/