Gjendet vogëlushi 2-vjeçar që mbijetoi i vetëm gjithë natën në pyll! Ky është Astriti, heroi që i shpëtoi jetën

Gjendet vogëlushi 2-vjeçar që mbijetoi i vetëm gjithë natën në pyll! Ky është Astriti, heroi që i shpëtoi jetën

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Gjendet vogëlushi 2-vjeçar i cili kishte humbur në pyll dhe kaloi një natë të tërë i vetëm.

Tiani, vetëm 2 vjeç, nga Kosova është gjetur sot dhe lajmin e bën me dije biznesmeni dhe politikani Behgjet Pacolli i cili na njeh edhe me heroin që i shpëtoi jetën vogëlushit.

“Momenti kur heroi i sotëm, Astrit Kryeziu, gjeti Tianin e vogël në pyll. Askush nuk duhet të gjykojë prindërit. Kjo mund ti ndodhë secilit!”, shkruan Pacolli.

Një lajm i bukur dhe emocionues për fundin e lumtur të një historie që i panikoi të gjithë.