Gjashtëvjeçari Eldion Shoshi vuan nga leukemia akute, ka nevojë për ndihmë

Gjashtëvjeçari Eldion Shoshi vuan nga leukemia akute, ka nevojë për ndihmë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Gjashtëvjeçari Eldion Shoshi nga Istogu vuan nga leukemia akute. Ai e ka filluar trajtimin, por i është dashur ta ndërpresë në gjysmë për shkak se familja nuk i ka pasë të gjitha mjetet financiare të nevojshme.

Për ta vazhduar trajtimin mjekësor për Eldionin duhen edhe 82 mijë e 330 euro që familja e ka të pamundur t’ia sigurojë. Prandaj, familja e vogëlushit përmes Klan Kosovës kërkon nga të gjithë ata që kanë mundësi dhe vullnet të mirë ta ndihmojnë të birin e tyre. Familja Shoshi thotë se djali i tyre ka nevojë urgjente për trajtim dhe nëse nuk sigurohen të hollat e kërkuara do të detyrohen ta largojnë nga spitali.

Më poshtë gjeni të gjitha mënyrat se si mund ta ndihmoni vogëlushin Eldion Shoshi: Numri i kontaktit të familjes: 0177 144 0938. Fitore Selmanaj. IBAN: DE79632500300022087379. BIC: SOLADES1HDH; Paypal: [email protected]