Gëzimja, Hami e Ema kthehen në Kosovë

Gëzimja, Hami e Ema kthehen në Kosovë

Ka dy muaj që kur Gëzimja dhe Hami u bënë prindër për herë të parë.

Po për shkak të rrethanave nga Covid 19 mbeten të ngujuar në Amerike, ku edhe lindjen e vajzës e kreu atje.

Remzie Osmani nuk pati mundësinë që ta mbajë në duar princeshën e vogël të shtëpisë tek sot, kur çifti dhe Ema bukuroshe erdhën në Kosovë.

Këtë moment emocionues e kaq të bukur s’kishin se si të mos e ndanin me ndjekësit.

Një portret ku shihen e gjthë familja Hama, me rastin e ardhjes se mbesës do të mbesë gjithmon në kujtimet e tyre./Kosovarja/