Gashi: Ministri Ismaili mbron qëndrimet partiake dhe kontribuon në mbarëvajtjen e punëve të qeverisë

Gashi: Ministri Ismaili mbron qëndrimet partiake dhe kontribuon në mbarëvajtjen e punëve të qeverisë

Ditë më parë, në emisionin “10 minuta” në TV 21, i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili i mbron qëndrimet partiake dhe kontribuon në mbarëvajtjen e punëve në qeveri”, ka përfunduar Gashi. Ai shtoi se nuk e sheh të arsyeshme më mbajtjen e orës policore në vend.