Françeska pozon gjysmë e zhveshur, ‘ngrit’ temperaturat

Françeska pozon gjysmë e zhveshur, ‘ngrit’ temperaturat

Françeska Jaçe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me imazhet e publikuara në rrjete sociale.

Pas karantinës, ajo i është rikthyer punës së saj si modele dhe së fundmi ka realizuar një set fotografik që i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Françeska ka publikuar në Instagram një foto ku shihet e veshur me një fund ngjyrë rozë, ndërsa në pjesën e sipërme është shfaqur lak.uriq.

Modelja ka mbuluar me duar pjesën e gjo.ksit.

“Duhet liçensë për t’u qetësuar”, ka shkruar ajo krahas fotos dhe ka marrë komente nga më të ndryshmet nga ndjekësit.