Fotot/ Dy Vajzat Martohen Bashkë, Njëra Me Fustan Të Bardhë Dhe Tjera Me Të Zi Thonë: E Kënaqim Vetë Njëra-tjetrën Në Krevat, S’duam Burrë! - Lajme-Javore