FOTO/ Klubi i Kategorisë së Parë me uniforma ndryshe, i surprizon të gjithë me modelin

FOTO/ Klubi i Kategorisë së Parë me uniforma ndryshe, i surprizon të gjithë me modelin

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

FOTO/ Klubi i Kategorisë së Parë me uniforma ndryshe, i surprizon të gjithë me modelin.Klubi i Turbinës së Cërrikut, përveç merkatos cilësore po mendon dhe për uniformat e reja të skuadrës.Këto të fundit do të jenë tepër ndryshe nga kampionatet e tjera dhe me cilësi mjaftë të mirë.

Ngjyrat e klubit cërrikas janë verdhë e kuq, kështu janë përshtatur dhe fanellat e Turbinës. Të hënën uniformat priten të jenë gati, ku do të startojnë dhe pregatitjet verore të Turbinës në kryeqyte