Fitoi Më Shumë Vota Në Amerikë/ Kjo është Jeta E Trishtë E Njeriu Që Ndihmoi Edhe Shqiptarët: Në Fillim Humbi Gruan Dhe Vajzën Më Pas Dhe Djalin - Lajme-Javore
error: Kujdes: Ndalohet kopjimi i materialit. !!