Falemnderit Zotit: Ne momentin e fundit infermieret e vendosin foshnjen e semure afer binjakut te tij dhe ndodh mrekullia/ VIDEO

Falemnderit Zotit: Ne momentin e fundit infermieret e vendosin foshnjen e semure afer binjakut te tij dhe ndodh mrekullia/ VIDEO

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Infermierja e vë bebin të së mu rë pranë Binjakëve për të thënë ‘mirupafshim’, por pastaj ndodh një mrekullia. Falemnderit Zotit: Ne momentin e fundit infermieret e vendosin foshnjen e semure afer binjakut te tij dhe ndodh mrekullia