Enca paralajmëron projektin e ri “Dua” (Foto)

Enca paralajmëron projektin e ri “Dua” (Foto)

Enca Haxhia ka paralajmëruar projektin e ri të saj.

“Dua” titullohet kënga e re e Enca Haxhias e cila ka konfirmuar lansimin e këtij klipi.

Ky videoklip nga këngëtarja do të vijë pas pak ditësh dhe e sheh atë të rikthyer në skenë.