Elvana me fjalë zemre e uron Besën për ditëlindje

Elvana me fjalë zemre e uron Besën për ditëlindje

Besa Kokëdhima me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot ka mbushur plot 31 vjet jetë.

Urimet për këngëtaren ishin të shumta që nga mëngjesi, nuk munguan edhe ato nga kolegët më të ngushtë të Besës.

Një prej tyre ishte edhe Elvana Gjata, e cila ndau me ndjekësit një imazh të Besës në skenë dhe i bëri asaj urim të veçantë.

“Gezuar ditelindjen Besa, te kendofte zemra gjithmone! Te dua shume”, ka shkruar ajo sipër fotos së saj.