Elita me plot stil pozon para shtëpisë së saj

Elita me plot stil pozon para shtëpisë së saj

Emri i saj mbetet si emri që përfolët më së shumti nga mediet rozë.

Duke qenë moderatore dhe u bë e njohur edhe si bashkëshortja e reperit të njohur Gjiko, kjo e bën që të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj.

Ajo veçohet edhe për stilin e saj ku çdo herë sjellë kombinime të bukura dhe lë i pa mend të gjithë me sharmin e saj.

Edhe kësaj radhe ajo ndau imazhe duke pozuar pranë shtëpisë se saj me një veshje tejet të bukur që ia kanë theksuar linjat trupore.

Me syze në sy, Elita po din si ta shijojë motin me diell ashtu si është më së miri./Kosovarja/