EKSKLUZIVISHT vetëm në lajmejavore.info/ Ndeshja e Ligës së Kampionëve, KF Tirana – Cervena Zvezda

EKSKLUZIVISHT vetëm në lajmejavore.info/ Ndeshja e Ligës së Kampionëve, KF Tirana – Cervena Zvezda

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një lajm i madh për të gjithë tifozët e futbollit dhe veçanërisht ata të Tiranës.

Ndeshja e turit të dytë në Ligën e Kampioneve Tirana- Crvena Zvezda do të transmetohet EKSKLUZIVISHT të martën në orën 20:00 vetëm në vetëm në lajmejavore.info.

Kjo është dhurata e lajmejavore.info për të gjithë tifozët e Tiranes që ta ndjekin ndeshjen falas, meqenëse nuk lejohet të shkohet në stadium.

Ndeshja do të vijë në komentin e të mirënjohurit Kosta Grillo dhe ish-futbollistit të Tiranës dhe trajnerit të Shpresave, Alban Bushi.

Të martën në ora 20:00 ekskluzivisht në vetëm në lajmejavore.info KF Tirana – Cervena Zvezda, e gjitha falas.