E tallin keq për vjehrrin, Armina Mevlani u kthehet keq: Mos ia qani hallin ju Sali Berishës…

E tallin keq për vjehrrin, Armina Mevlani u kthehet keq: Mos ia qani hallin ju Sali Berishës…

Ka reaguar për herë të parë blogerja Armina Mevlani, e dashura e djalit të ish-kryeministrit rreth përjashtimit të Berishës nga grupi parlamentar i PD.

Armina Mevlani, ka zgjedhur të komentojë në një postim të aktores Olta Gixhari, të cilën e ka komplimentuar për dukjen.

Ndjekësve u ka rënë në sy komenti i Mevlanit dhe kanë replikuar me të. “Sa gjynah vjehrri,”- shkruan një orej tyre, por Mevlani nuk ia ka përtuar përgjigjen.

“Mos ia qaj hallin,”- shkruan blogerja në replikën e saj. Modelja është munduar gjithmonë të qëndrojë larg politikës dhe cështjeve ku është përfshirë Berisha dhe Shkelzeni, por si duket, kësaj herë ajo ka zgjedhur të bëjë një përjashtim.