“E shpëtuam babën”, Mozzik e Getinjo me fjalë prekëse nga spitali

“E shpëtuam babën”, Mozzik e Getinjo me fjalë prekëse nga spitali

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“E shpëtuam babën”, Mozzik e Getinjo me fjalë prekëse nga spitali
Dy reperët e njohur shqiptar, Mozzik dhe Getinjo, së fundmi janë përballur me diçka shumë të rëndë.

Babai i tyre Gazmend Aliu ka pësuar infarkte në zemër mirëpo me intervenimin e shpejtë të mjekëve ka shpëtuar.

Lajmin e mirë e ka ndarë Mozzik në llogarinë e tij në Instagram ku ka prekur të gjithë me fjalët që ka shkruar.