E rëndë në Tiranë, 18-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit

E rëndë në Tiranë, 18-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mesditë në Tiranë, në rrugën “Metush Luli”.

Sikurse njofton policia, një 18-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i pallati ku banon, duke tentuar t’i japë fund jetës.

E reja është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes./Opinion