Connect with us

E pazakontë/ “Po më tradhton burri”, 37 vjeçarja qëllon me a*më në aeroport, policia merr vendimin drastik

Latest

E pazakontë/ “Po më tradhton burri”, 37 vjeçarja qëllon me a*më në aeroport, policia merr vendimin drastik

Një ngjarje sa e pazakontë aq edhe e rëndë u shënua në një aeroport ku një grua nxori një a*më dhe filloi të qëllonte në ajër brenda një aeroporti të Dallasit, duke terrorizuar udhëtarët përpara se një oficer policie ta qëllonte në këmbë dhe ta ndalonte, sipas mediave të huaja.

Ishte pak para orës 11 të mëngjesit, kur 37-vjeçarja mbërriti në Dallas Love Field dhe më pas shkoi në tualet. Më pas doli duke mbajtur një pistoletë dhe illoi të qëllonte drejt tavanit. Në këtë moment udhëtarët janë tmerruar e më pas nisën të vraponin për t’u mbrojtur.

E trishtë! Ndërron jetë parakohe ish-kryeministri i këtij shteti, vuante nga një sëmundje e rëndë (Emri+Foto)
Këmbimi valutor/ Dollari me rritje të lehtë, euro nuk ndryshon! Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja
Sipas NBC, duke cituar dëshmitarët okularë, gruaja po bërtiste se burri i saj po e tradhtonte .

“Ajo tha se ai po e tradhtonte dhe se do të ‘hedhte në erë vendin’,” tha James.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.