Connect with us

E pazakontë/ Burri hakmerret keq pasi e lë e dashura, i futet me gjithë kamion në shtëpi (FOTO)

Latest

E pazakontë/ Burri hakmerret keq pasi e lë e dashura, i futet me gjithë kamion në shtëpi (FOTO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Britani, ku një burrë në shenjë hakmarrjeje pasi e ka lënë e dashura, i ka hipur kamionit dhe e ka përplasur atë me shtëpinë e ish-partneres.

Derek Wellington 34-vjeç, shkaktoi një dëm prej 475 mijë paundësh, pasi goditi banesën ku jetonte ish e dashura e tij Sara Cassidy dhe fëmijët e saj.

Fillimisht Derek kishte telefonuar Sarën duke i thënë se do ta parkoj kamionin e tij në dhomën e saj të ndenjes, dhe vetëm disa minuta më vonë e ka përplasur mjetin me shtëpinë e ish të dashurës.

Fatmirësisht Sara e kishte marrë seriozisht kërcënimin dhe e ka lënë banesën bashkë me fëmijët e saj.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.