E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, PSG-Bayern (FOTO LAJM)

E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, PSG-Bayern (FOTO LAJM)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, PSG-Bayern (FOTO LAJM)Në orën 21:00 në Da Luz PSG dhe Bayern do të luajnë fianlen e Champions.Të dyja ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare.Formacionet zyrtare:

PSG: Keylor Navas; Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat; Ander Herrera, Marquinhos, Paredes; Neymar, Mbappé, Di María.

Bayern: Neuer, Thiago, Lewandowski, Boateng, Goretzka, Davies, Gnabry, Muller, Alaba, Coman, Kimmich.