E dashura e Ronaldos këtë herë i lë pa gjumë fansat! Thekson format e ‘zjarrta’

E dashura e Ronaldos këtë herë i lë pa gjumë fansat! Thekson format e ‘zjarrta’

Si modele, ajo nuk është aspak e huaj për të treguar fizikun e saj mahnitës në rrjetet sociale.

Dhe Georgina Rodriguez nuk zhgënjeu derisa pozoi me të brendshme femrash të lezetshme nga një set fotografik muajin e kaluar. //Me posht keni video kl,iko.jeni ne rek,la,men por pritni pak deri te largohet…

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, 27 vjeç, u pa në një veshjet zi gjysmë të dukshëm ndërsa pozoi për kamerë duke e publikuar mazhin në Instagramin e saj.

Georgina lëshoi besim ndërsa spikati figurën e saj të bujshme në numrin e pakët të markës italiane të rrobave të plazhit e cila shihet një model me njolla dhe një dekolte të zhytur. //Me posht keni video kl,iko.jeni ne rek,la,men por pritni pak deri te largohet…

Bukuroshja spanjolle theksonte tiparet e saj me një paletë të hijshme të përbërjes, duke përfshirë një sy të tymosur dhe buzë me shkëlqim.

Ajo shpesh tregon figurën e saj përrallore teksa pozon për marka të njohura.//Me posht keni video kl,iko.jeni ne rek,la,men por pritni pak deri te largohet…