Dua Lipa vjen me set fotografik të bukur në tren

Dua Lipa vjen me set fotografik të bukur në tren

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare është duke punuar në projektet e reja muzikore, të cilat do të vijnë së bashku me albumin e dytë.

Por, krahas koncerteve dhe krijimtarive të reja muzikore, bukuroshja po kërkohet bëhet gjithnjë e më tepër nga brende të njohura botërore për reklamë.

Një e tillë është edhe Patrizia Pepe, ku Dua shihet teksa ka realizuar një foto sesion mjaft të bukur.

Ajo shihet duke marrë poza në një prej vagonëve të një treni, e cila ka bërë që të duken më tërheqëse imazhet.

heksojmë se ajo së fundi ka marr ftesë për të qenë pjesëmarrëse e një prej festivale më të njohura botërore të njohura si Lollapalooza në Paris.

Ndryshe, kënga “New Rules” po vazhdon të thyej rekorde, ku deri më tani është shikuar mbi 988 milionë herë në YouTube.