“Do rikthehem te Barcelona”, Kutinjo: Ja çfarë i thashë Nejmarit

“Do rikthehem te Barcelona”, Kutinjo: Ja çfarë i thashë Nejmarit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“Do rikthehem te Barcelona”, Kutinjo: Ja çfarë i thashë Nejmarit.Felipe Kutinjo fitoi Champions-in e parë në karrierë me Bajernin e Mynihut, por tani do t’i duhet të rikthehet te Barcelona sepse gjermanët nuk do ta blejnë kartonin e tij. Braziliani thotë se do ta vendosë të ardhmen pas disa javësh. “Bëmë një sezon madhështor dhe e merituam fitoren e këtij trofeu. E merituam.

Finalja vendoset nga detajet e vogla dhe ne i kontrolluam emocionet në këtë ndeshje. Për këtë arsye ishim fitues. Është një emocion i papërshkrueshëm dhe nuk mund të them asgjë. Do të festojmë shumë. Do të rikthehem te Barcelona, edhe pse nuk kisha menduar shumë për këtë. Në të ardhmen do të vendos me drejtuesit se çfarë do të bëjmë. Nejmar? I thashë që ka bërë një sezon fantastik dhe që është një nga më të mirët në botë. E ngushëllova duke i thënë që do të luftojë edhe në të ardhmen për Champions”, tha Kutinjo.