“Do jem shërbëtorja dhe skllavja jote, do të lëpij…”- Vajza bionde tregon mesazhet ero.tike që merr nga…

“Do jem shërbëtorja dhe skllavja jote, do të lëpij…”- Vajza bionde tregon mesazhet ero.tike që merr nga…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“Do jem shërbëtorja dhe skllavja jote, do të lëpij…”- Vajza bionde tregon mesazhet ero.tike që merr nga…
Vajza e cila eshte etiketuar gjithmone si femra s.eksi, Erida Baxha, e cila e ka quajtur veten ‘Ligjërisht bionde’, ka zbuluar mesazhet erotike që merr në inbox nga femrat, transmeton gazeta ditore.

Ajo është shprehur se i vijnë shumë sms të çuditshme, por ato që e kanë befasuar më shumë ishin vajzat.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Erida zbuloi mesazhet e një vajze e cila i shpreh vullnetin për tu bërë shërbëtorja dhe skllavja e saj.

Ajo i shkruan se është gati që ti lëpijë me gjuhë këmbët, çorapet e këpucët.

“Mesazhe të çuditshme kam pafund. Por meshkujt nuk më habisin sepse pak a shumë unë e di se çfarë tentojnë me një femër. Por më kanë habitur mesazhet nga femra insistuese që kërkojnë të bëjnë gjëra, favore në formë ‘skllavërie’ për mua. Të më lëpijë këpucët, veshjet, çorapet. Kam disa mesazhe të çuditshme.

E kam si profesion thotë dhe do ta bëja me shumë kënaqësi për ty,”- rrëfeu ligjërisht bionde

Ndërsa lexoi mesazhin e marrë: “Mund të jem shërbëtorja jote personale. Unë mund të pastroj këpucët, këmbët, çorapet me gjuhë kur të dalësh ti kesh gati. Mund të më shkelësh me këmbë në fytyrë. Mund të më kthesh një përgjigje, të lutem më prano. Mund të jem shërbëtorja ose skllavja jote si të duash. Dhe unë që i them: ‘Nuk më duhen shërbimet e tua’.”