Dikur nuk shihej, por sot këngëtarja shqiptare ‘‘çmend’’ me të pasmet [FOTO]

Dikur nuk shihej, por sot këngëtarja shqiptare ‘‘çmend’’ me të pasmet [FOTO]

Është këngëtarja shqiptare më e përkushtuar kur vjen puna për ushtrime palestre.

Këtë e vërtetojnë edhe kilogramët e tepërta që ka arritur të heqë nga trupi i saj.

Bëhet fjalë për Lindita Halimin, e cila kohët e fundi është shumë aktive në rrjetet sociale, veçanërisht në Instaram.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në të cilat shfaq format e saj trupore të cilat janë perfekte dhe të mëndosh që dikur ka qenë shumë mbipeshë.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:linda.PNGauto_2_1512990640-25653721512994818.jpglin.PNG