“Dhamë jetën për fanellën e PSG”; Di Maria premton hakmarrje në Champions

“Dhamë jetën për fanellën e PSG”; Di Maria premton hakmarrje në Champions

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“Dhamë jetën për fanellën e PSG”; Di Maria premton hakmarrje në Champions.PSG mund të kishte kaluar në epërsi pjesën e parë, nëse Neymar, Kylian Mbappedhe Di Maria do të nalizonin rastet e arta, por dështuan përballë të pakalueshmitManuel Neuer. Di Maria përdori rrjetet sociale për të shprehur zhgënjimin e tij pasndeshjes, por gjithashtu premtoi se PSG do ta vazhdojë betejën për këtë trofe.

“Ne luftuam deri në sekondën e fundit. Ne dhamë jetën për këtë fanellë. Negjithmonë do të përpiqemi ta veshim sa më me krenari të jetë e mundur, – shkroianësori argjentinas në Instagram. – Sot nuk mundëm të mbyllnim si duhet një vit tëpabesueshëm, por futbolli na lejon hakmarrjen. Dhe unë e di që një ditë, ky klub dota bëjë këtë në Champions. Faleminderit ultras për mbështetjen e pakushtëzuar. Nedo të vazhdojmë të luftojmë, siç kemi bërë gjithmonë. GO PARIS”