Conte bën gati valixhet, Inter ka trajner të ri!

Conte bën gati valixhet, Inter ka trajner të ri!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Antonio Conte është shumë pranë largimit nga Interi, pas disfatës në finalen e Europa League, raportojnë mediat italiane.

Italiani e mori drejtimin e Interit verën e kaluar, por duket se do të largohet nga Milano pas vetëm një sezoni.

Conte do të takohet me drejtuesit të hënën dhe sipas raportimeve ai nuk do të jetë trajner i Interit sezonin e ardhshëm.

Sa i përket trajnerit të ri, ai është Massimiliano Allegri, i cili është i gatshëm të ulet në stolin e Neroaxurëve.