Connect with us

Çmenduri në vend! Breshëri i madh “rrjep” bostanin në arë dhe mollët në pemë në Librazhd, fenomeni natyror shkatërron gjithçka për pak sekonda

Latest

Çmenduri në vend! Breshëri i madh “rrjep” bostanin në arë dhe mollët në pemë në Librazhd, fenomeni natyror shkatërron gjithçka për pak sekonda

Reshjet e dendura të breshërit kanë shkaktuar dëme të shumta në të mbjellat e qindra fermërëve në Steblevë të Librazhdit.

Gazetari Agim Blloshmi bën me dije për abcnews.al se reshjet e breshërit kanë qenë mjaft intensive duke shkatërruar gjithçka në zonën që përfshinë.

Bëhet fjalë për qindra hektarë tokë nga të cilat fermerët nuk do të marrin më prodhime. /abcnews.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.