Connect with us

“Çmendet” i riu në Durrës, dh.unon gruan dhe vjehrrin e tij, u prish edhe makinën

Latest

“Çmendet” i riu në Durrës, dh.unon gruan dhe vjehrrin e tij, u prish edhe makinën

Pol.icia e Durrësit ka prangosur shtetasin me iniciale A. H., 35 vjeç.

Ky person akuzohet se ka ushtuar dh.unë ndaj bashkëshortes dhe vjehrrit të tij, si dhe i ka dëmtuar këtij të fundit, automjetin.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Pol.icisë Durrës ar.restuan në flagrancë, për veprat penale “Dh.una në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës”, shtetasin A. H., 35 vjeç, banues në Arapaj, Durrës, pasi ka ushtuar dh.unë ndaj bashkëshortes dhe vjehërrit të tij, si dhe i ka dëmtuar këtij të fundit, automjetin.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.