Claudia Romani vjen festive, me të brendshme dhe provokuese në setin e realizuar në Miami (Foto)

Claudia Romani vjen festive, me të brendshme dhe provokuese në setin e realizuar në Miami (Foto)

Fotografitë e Claudia Romanit të realizuara për festat e fundvitit, janë shpërndarë në masë të madhe në internet.

Modelja e bukur italiane i ka publikuar disa imazhe të nxehta që i ka realizuar në Miami të Floridës.

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

Në këto fotografi, atë e ka shoqëruar edhe bukuroshja tjetër, Melissa Lori.

Claudia shfaqet në një version shumë atraktiv dhe shihet se po i shijon pushimet para ardhjes së Vitit të Ri.

Në disa prej fotografive, dy bukuroshet kanë pozuar vetëm me brekë, ndërsa gjinjtë i kanë mbuluar me duar.

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

Nuk kanë munguar edhe pozat me të brendshme me dizajn festiv.

“Prapa skenave me bukuroshen Melissa Lori”, ka shkruar Claudia në një postim në Instagram.

Ndryshe, Romani është një tifoze e flaktë e klubit italian, Milan.

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

Postimin e ka shoqëruar me disa fotografi nga seti i ri. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)

(Foto: Instagram/Claudia_Romani)