City rivalizon Barçën për Martinezin

City rivalizon Barçën për Martinezin

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Manchester City ka hyrë në garë për sulmuesin e talentuar të Interit, Lautaro Martinez, raporton The Sun.

Interi raportohet se e vlerëson argjentinasin me rreth 90 milionë euro, transmeton KOHA.

Për shërbimet e tij interesim qe një kohë ka shprehur edhe Barcelona.

Pep Guardiola dëshiron që ta përforcojë edhe më tepër skuadrën dhe synon ta mposhtë ish-skuadrën e tij në garë për Martinezin.

Martinez ka qenë në një formë të shkëlqyer tek Interi në sezonet e fundit.