BOOM BOOM E BUJSHME/ Cavani drejt Realit

BOOM BOOM E BUJSHME/ Cavani drejt Realit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Edinson Cavani pritet të vazhdojë karrierën në La Liga pasi nuk arriti marrëveshje me Benfican.Mediat spanjolle kanë raportuar se Cavani është në negociata me Real Madridin dhe gjasat janë të mëdha që marrëveshja të arrihet mes palëve.

Cavani është futbollist i lirë dhe te Reali shihet si opsion i mirë për repartin e sulmit.Te Reali, janë të gatshëm t’i ofrojnë Cavanit kontratë dyvjeçare, me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër.