Bleona Qereti nuk ndalet, sjell imazhe të tjera të nxehta (Foto)

Bleona Qereti nuk ndalet, sjell imazhe të tjera të nxehta (Foto)
Bleona Qereti po vazhdon të sjell imazhe të bukura në rrjetet sociale. 

Në fakt, këngëtarja shqiptare ka premtuar se do të sjell fotografi të ndryshme gjatë muajit të fundit të vitit 2017.

Edhe sonte bukuroshja ka publikuar imazh tejet joshëse në llogarinë personale të Instagramit.

Ajo vjen e veshur në të brendshme të zeza dhe jelekë po me të njëjtën ngjyrë ndërsa në kokë ka të vendosur një kapelë të policëve.

Kaq joshëse dhe seksi nuk është hera e parë që e kemi parë 38-vjeçaren pasi edhe në të kaluarën ka sjell imazhe të nxehta.

Kujtojmë se ditë më parë ajo ka risjell fotografitë krejtësisht lakuriq teksa pjesët intime i mbulon me duar.

Ndryshe, Bleona pritet ta shohim në projekte të tjera të shout televizive gjatë vitit të ardhshëm. /Telegrafi/