Befason Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit

Befason Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit.Martesa e tyre ishte e bujshme, e bujshme edhe ndarja.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë thënë se ruajnë marrëdhënie të mirë, e se shkau i ndarjes ishte konsumimi i dashurisë, megjithatë respekti për ish-çiftin ende vazhdon.Robert Berisha ka publikuar një foto ku në fokus është parakrahu i tij i majtë, vend ku kishte bërë tatuazh edhe emrin e Nora Istrefit.

Berisha ka punuar një tjetër mbi të, për t’i humbur vëmendjen.