Connect with us

Befasoi me shfaqjen në rrjetet sociale, vajza e Alketa Vejsiut merr vendimin e papritur

Latest

Befasoi me shfaqjen në rrjetet sociale, vajza e Alketa Vejsiut merr vendimin e papritur

Tiranë- Mori vëmendje të madhe pasi u shfaq në rrjetet sociale, por Nikol Nelo, vajza e moderatores Alketa Vejsiumerr një vendim të papritur.

Ajo ishte aktive në Instagram dhe të gjithë i thonin se i ngjan shumë të ëmës për nga sharmi dhe tiparet.

Shumë shpejt bukuroshja arriti mbi 20 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagran. Por me sa duket Nicol dëshiron që t’i kthehet përsëri jetës private dhe ka marre vendimin e papritur. Ajo ka vendosur ta mbyllë llogarinë e saj publike, duke hapur një profil të ri privat me shumë pak ndjekës.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.