Bashkëshortja feston ditëlindjen, Sabri Fezjullahu i bën dedikimin e veçantë

Bashkëshortja feston ditëlindjen, Sabri Fezjullahu i bën dedikimin e veçantë

Sot është një ditë feste në familjen e këngëtarit Sabri Fejzullahu, kjo pasi Nera ka ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë për të, Sabriu ka bërë një dedikim dhe urim romantik përmes rrjeteve sociale.

Ai për një fotografie ku shihet përkrah bashkëshortes ka shkruar “Me i zbritë Yjet prej qielli per Ty nuk mundem.

Me të dasht’ me loçkë të zemrës deri ne frymen e fundit kam me te dasht!

Tjera qysh na e don zemra.

Lali yt”.

Ndërkohë rikujtojmë që Sabriu pak kohë më parë mbajti një koncert në stadiumin e zbrazur “Fadil Vokrri”./Indeksonline/