Bardhi dhe Sara në pritje të ëmbël?, me këtë foto na tregojnë se janë gati të bëhen prindër?

sara gjordeni bardhi 4985045

Bardhi dhe Sara janë ndër çiftet më të komentuara në media rozë që pas daljes së tyre nga “BBVA”.

Foto ‘paparaci’ të bëra nga ndjekësit, apo edhe në krahë me çiftin po bëjnë xhiron e rrjetit.

Njëra ndër ta, është kjo foto që po shihni më poshtë, e që për audiencën e tyre është pak dyshuese.

Disa nga komentet lënë për të menduar se ky është një provokim indirekt për të nxitur mendime se ata po bëhen së shpejti prindër.

Ndonëse Sara është shprehur shumë shpesh brenda shtëpisë se ka shumë dëshirë të krijoj familje, madje ata kanë zgjedhur edhe numrin e fëmijëve që do bëjnë

Si do që të jetë e vërteta Sarës dhe Bardhit po i ka hije prindërimi./kosovarja

Shiko foton:

sara bardhi 98956