Babai e pësoi keq teksa po e luhaste fëmijën mbi fytyrë (Video)

Babai e pësoi keq teksa po e luhaste fëmijën mbi fytyrë (Video)

Aidan Cameron nga Mançesteri i Anglisë, e pësoi keq teksa po e luhaste vogëlushin Ronnie mbi fytyrën e tij.

Fëmija që ka dy muaj e gjysmë, sapo kishte ngrënë dhe tërë ushqimin e zbrazi mbi të atin, transmeton Telegrafi.

Bashkëshortja tij e kishte menduar se mund të ndodhte diçka e tillë dhe nxori kamerën, për të pritur momentin qesharak, që mund ta shihni në videon e postuar më poshtë. /