Arbenita Ismajli shfaqet duke marrë poza provokative para kamerës

Arbenita Ismajli shfaqet duke marrë poza provokative para kamerës

Arbenita si duket po vjen me fotosesion të ri.

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në realizimin e fotosesioneve.

E duket se po vjen me një të ri, pasi kështu të paktën na la të kuptohet me një postim në Instastory.

Në postimin e bërë modelja shihet duke marrë poza provokative para kamerës.

Imazhit i ka vendosur ngjyrën bardh e zi dhe nuk ka treguar se për çka saktësisht bëhet fjalë.

Arbenita reklamon edhe rroba të markave të ndryshme.