Arbana Osmani, shtatzënë, partneri i saj Grishaj tregon planet për beben

Arbana Osmani, shtatzënë, partneri i saj Grishaj tregon planet për beben

Në “E Diell” një hapësirë të veçantë i është kushtuar sportit me rubrikën “E Diella Proces”.

I ftuar, ishte regjisori i emisionit “Dua të Bëj të Lumtur”, Eduard Grishaj.

Eduardi është partneri i moderatores së njohur Arbana Osmani.

Çifti para disa ditësh zbuloi se janë në një pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhen prindër.

Në një moment Edi Manushi, u shkëput nga sporti dhe pyeti regjisorin se çfarë plani ka për fëmijën, nëse është djalë ose vajzë.

Nëse do të jetë vajzë, Eduardi dëshiron që të bëhet regjizore, njësoj si ai.

Ndërsa nëse është djalë, ai do të kishte dëshirë të bëhej futbollist.