Andrra merr nxehtësi në prehrin e Sinanit

Andrra merr nxehtësi në prehrin e Sinanit

Andra dhe Sinani janë çifti simpatik nga Shqipëria.

Dyshja janë të martuar dhe prindër te një djali të quajtur Ansi.

Por pavrësisht kësaj dyshja di të shijojë jetën, të bërit prind nuk ka qenë pengese për ta.

Andrra e cila shpesh është quajtur edhe ikon e bukurisë vazhdon ende ta ruaj sharmin e saj.

Kurse Sinani po vazhdon profesionin e dashur të tij si këngëtar.

Se fundmi, dyshja paraqiten të lumtur afër njëri-tjetrit, ku Andrra po merr nxehtësi në prehrin e bashkëshortit të saj./Kosovarja/