Aktorja Delinda Disha thumbon emisionin ku mori famë: “Portokalli është mykur”

Aktorja Delinda Disha thumbon emisionin ku mori famë: “Portokalli është mykur”

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

А

Delinda Disha është një nga aktoret më të preferuara të humorit. Pas largimit nga Portokalli, aktorja ka bërë bujë në media me deklaratat dhe thumbimet ndaj televizionit Top Channel dhe showt “Portokalli.”

Duket se aktorja nuk i ka harruar përplasjet me televizionin dhe Portokallinë, pasi së fundi ajo ka publikuar disa video në Instastory ku tregon procesin e mykjes së portokallit. Megjithëse aktorja nuk ka bërë asnjë përshkrim në video, ky është marrë si një thumb ndaj showt të humorit “Portokalli.”

Kujtojmë se pak kohë më parë, aktorja e humorit Delinda Disha bëri një deklaratë të bujshme teksa u shpreh se ishte në proces gjyqësor me televizonin Top Channel pasi sipas saj i është falsifikuar firma në kontratë./CNA.al