Agnesa Vuthaj bën ndryshim në pamje, duket joshëse dhe elegante

Agnesa Vuthaj bën ndryshim në pamje, duket joshëse dhe elegante

Ish-Missi, Agnesa Vuthaj, është një nga femrat më të bukura shqiptare e cila herë pas here nuk heziton të bëjë ndryshime në dukje, e kështu ka vepruar edhe këtë herë.

Agnesën edhe këtë herë ka eksperimentuar me ‘look-un’ e saj, duke bërë një ndryshim më të madh se zakonisht.

Bukuroshja nga Istogu ka publikuar disa imazhe, ku ka po.zuar për lin.jën e saj të veshjeve dhe ajo çka bie në sy janë flokët e saj të gjatë bionde.

Agnesa dukej në formë të mirë, elegante dhe joshëse si përherë, ndërsa që nuk munguan edhe komentet pozitive nga ana e ndjekësve./Indeksonline/