Aftësitë e mahnitshme të gjyshes, mbajti gjatë topin në ajër (Video)

Aftësitë e mahnitshme të gjyshes, mbajti gjatë topin në ajër (Video)

Gjyshja e paemëruar nga Brazili ka habitur të pranishmit në plazh, teksa hidhte dhe e mbante në ajër topin.

Mësohet se ajo është 67-vjeçare, ndërsa nuk dihet nëse ka qenë pjesë e ndonjë ekipi futbolli, transmeton Telegrafi.

“Atë duhet ta blejë skuadra ime e preferuar, që vetëm po humbë kohëve të fundit”, ka qenë një nga komentet e shumta.

Më poshtë mund ta shihni vetëm një pjesë të paraqitjes ë së saj ku ka goditur topin mbi 100 herë, ndërsa bëri edhe një lëvizje shumë elastike në fund.