Afrona në formë të mirë, e dëshmon me paraqitjen e fundit

Afrona në formë të mirë, e dëshmon me paraqitjen e fundit

Modelja dhe blogerja e njohur shqiptare, Afrona Dika, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Se vazhdon të jetë në një formë të mirë dhe të gëzojë bukuri natyrale e ka dëshmuar edhe në paraqitjen e saj të fundit, përmes një fotografie që e ka publikuar në Instagram.

Kujtojmë që Afrona është e martuar me këngëtarin Blero. /IndeksOnline/