Adelina Tahiri nuk i heq nga dora byzylykët prej ari

Adelina Tahiri nuk i heq nga dora byzylykët prej ari

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri dallohet nga të tjerët për shkak të jetës luksoze që ka.

Që nga martesa me maqedonasin, ajo nuk ka hezituar të tregojë vendet përrallore që i viziton.

Në çdo imazh që publikon e tregon se është mjaftë e dashuruar pas arit, duke u kujdesur që gjithmonë të vendosë gjëra të bukura e shumë të kushtueshme.

Edhe në imazhin e fundit që ka shpërndarë, Adelina ka pozuar pa pikë grimi në fytyrë, por ajo çka bie në sy janë byzylykët e saj.

Vërehet se nuk po i hekë nga dorë, dhe po i shkojnë shumë./Kosovarja/