Adelina Tahiri: Burrit tim ia merr dashurinë me diçka të vogël

Adelina Tahiri: Burrit tim ia merr dashurinë me diçka të vogël

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon përmes një lidhje Skype, nga ku tregoi rutinën e këtyrë ditëve në vetizolim.

Sa i përket marrëdhënies me të shoqin, Adelina pranoi se ka pasur edhe zënka për arsye të vogla, por mes tyre ka dashuri pafund.

E pyetur nga Bieta nëse i gatuan të shoqit çdo natë pjatën e dëshiruara, ajo tregoi se ky i fundit nuk është person i fiksuar pas ushqimit.

“Burri im nuk është tip që ha shumë.

Ai do vetëm mishin dhe nuk është tip që ha shumë natën.

Dëshiron vetëm çokollatë nëse i jap dhe është njeriu më i lumtur në botë.

Dashurinë ia merr edhe me diçka të vogël”, tha ndër të tjera ajo.

Ndërsa artistja që nga koha që është bërë nënë është larguar nga skena e muzikës duke u përkushtuar në jetën private.